Mitr

Mitr markası ürünler yoga ve meditasyon çalışmalarında en çok tercih edilen ekipmanlardan oluşmaktadır. Meditasyon yapmaya ilk defa başlayan kişiler, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri Mitr geniş ürün yelpazesi içinde bulabilir. Bununla birlikte uzun yıllar boyunca manevi çalışmalar yapmış, deneyimli yogacılar ve hatta meditasyon eğitmenleri bile Mitr ürünlerini kullanmayı tercih edebilir. Görüldüğü üzere meditasyon ve yoga ile yakından ilgilenen her kategorideki kişiler Mitr ürünleri ile daha kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürebilir.

Mitr Markası Hangi Ülkenin?

Mitr markasının menşei Türkiye olup bu ürünlerin imalatında birinci kalitedeki malzemeler kullanılmaktadır. Ülkemizde yoga ve meditasyon ekipmanları denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri de Mitr markasıdır. Son derece kaliteli ve kullanışlı ürünlerle meditasyonu hayatının en önemli unsurlarından biri haline getirenlere önemli katkılarda bulunmaktadır. Ruh ve beden dengesini sağlamak, daha manevi ve farkındalık içinde bir yaşam sürmek isteyenler, çalışmalarında Mitr markalı ürünleri kullanmayı tercih etmektedir. Yeni başlayan, deneyimli veya uzman fark etmeksizin herkese hitap eden ürünlerin imalatçısı Mitr markası Türkiye’de üretim yapmaktadır. Bu sebeple Mitr markası, ithal markalı ürünlere kıyasla fiyat-performans bakımından rakiplerine kıyasla önemli avantajları bulunmaktadır.

Mitr Markası Ürünleri Nelerdir?

Mitr markasının ürün çeşitliliği bir hayli fazla olduğu için meditasyon alanında kendini geliştirmek isteyen herkese hitap edecek ekipmanlara ulaşılabilir. Meditasyon yaparken tütsü, buhurdanlık, çan ve benzeri ekipmanlar kullanmak odaklanmayı arttırıcı etkiye sahiptir. Zihinsel farkındalık seviyesini yükseltmek ve daha yüksek enerji titreşimi yakalamak için Mitr markalı ürünler kullanılabilir. Günümüzde en çok satılan Mitr markalı ürünler arasında şunlar yer almaktadır:

 • Mitr tütsü çeşitleri
 • Doğal balmumu
 • Mitr mum çeşitleri
 • Mitr buhurdanlık çeşitleri
 • Mitr meditasyon çanı çeşitleri
 • Doğal taş masaj aletleri
 • Dekorasyon ürünleri
 • Su şelalesi
 • Mumluk çeşitleri
 • Mitr uçucu yağ çeşitleri
 • Ritüel kit setleri
 • Rüya ve düş kapanları
 • Mitr doğal sabun çeşitleri

Görüldüğü üzere daha kaliteli ve farkındalığı yüksek bir yaşam sürebilmek için Mitr markalı ürünlerin avantajlarından yararlanılabilir. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen Mitr ürünleri, meditasyon ve yoga uygulamaları dışında da kullanılabilir. Manevi hayatınızı güçlendirmek ve zihin-beden dengesini sağlamak için tüm Mitr ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Mitr Ürünleri Nerede Satılır?

Mitr ürünü satılan yerler arayanlar internet üzerinden kolaylıkla aradıkları ürünlere ulaşabilmektedir. Türkiye’de üretim yapan Mitr, meditasyon ve yoga çalışmalarına ilgi duyanlar için özel olarak ekipman üreten bir yerli markadır. Hem ülkemizde meditasyon kültürünün gelişmesine katkıda bulunmak hem de kaliteli yoga ekipmanlarını satın almak isteyenler Mitr markasını tercih edebilir. Mitr resmi web sitesi üzerinden Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine güvenilir ve hızlı teslimatla hizmet vermektedir. Mitr markalı ürünleri internet üzerinden güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak satın alabilirsiniz.

Mitr Markası Genel Özellikleri

Mitr genel özellikleri ile en çok talep gören meditasyon ekipmanlarının üreticisidir. Doğal sabun ve ritüel kit setleri gibi kişisel bakımda kullanılabilecek ekipmanlar da Mitr markası adı altında satışa sunulmaktadır. Özellikle cilt ile doğrudan temas edilen uçucu yağlar, sabunlar ve benzeri maddelerde organik ürünler kullanılmaktadır. Bununla birlikte tütsüler de egzotik kokuları ile meditasyon ve yoga uygulamalarını maksimum verimde yaşamanız için gerekli desteği sağlayacak şekilde hazırlanmaktadır. Evinizde zihinsel farkındalığınızı destekleyecek ve bu yönde bir yaşam tarzı oluşturmanıza yardımcı olacak aksesuarları da Mitr güvencesi ile satın alabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir noktasına güvenilir teslimat ile satış yapan Mitr markasında meditasyon ve yoga ile ilgili tüm ekipmanları bulabilirsiniz.

Show Filters